Lokalna Grupa Działania E-SKA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Warning: Parameter 1 to plgContentSIGPlus::onAfterDisplayTitle() expected to be a reference, value given in /lgd/archiwum/libraries/joomla/event/event.php on line 67

Władze Stowarzyszenia stanowią:

  1. WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW jako najwyższa władza;
  2. ZARZĄD – organ zarządzający;
  3. RADA – organ decyzyjny;
  4. KOMISJA REWIZYJNA – organ kontrolujący;

Wyboru składu Zarządu, Rady i Komisji Rewizyjnej dokonano 22 września 2008 r. podczas zebrania założycielskiego Stowarzyszenia LGR „Szlakiem Sieradzkiej E-ski”.

ZARZĄD STOWARZYSZENIA:

  1. Jadwiga Wysocka– PREZES ZARZĄDU – reprezentuje sektor publiczny (gm. Brzeźnio);
  2. Michał Wzgarda – WICEPREZES - reprezentuje sektor publiczny (gm. Wróblew);
  3. Katarzyna Sufleta – WICEPREZES - reprezentuje sektor publiczny (gm. Złoczew);
  4. Jerzy Ławniczak – WICEPREZES - reprezentuje sektor społeczny (gm. Brąszewice);
  5. Renata Marczak – SKARBNIK - reprezentuje sektor publiczny (gm. Brzeźnio);
  6. Sylwia Małecka – CZŁONEK ZARZĄDU - reprezentuje sektor publiczny (gm. Wróblew);
  7. Agnieszka Hetman-Żero – CZŁONEK ZARZĄDU - reprezentuje sektor gospodarczy (gm. Złoczew);
  8. Małgorzata Sowijak - CZŁONEK ZARZĄDU - reprezentuje sektor gospodarczy (gm. Brąszewice);

RADA STOWARZYSZENIA:

  1. Dorota Kubiak – PRZEWODNICZĄCA RADY - reprezentuje sektor publiczny (gm. Brzeźnio);
  2. Tomasz Woźniak – ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ RADY - reprezentuje sektor publiczny (gm. Wróblew);
  3. Karol Misiak – ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ RADY - reprezentuje sektor publiczny (gm. Brąszewice);
  4. Jadwiga Sobańska – ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ RADY - reprezentuje sektor publiczny (gm. Złoczew);
  5. Robert Piątek – CZŁONEK RADY - reprezentuje sektor społeczny (gm. Brzeźnio);
  6. Elżbieta Owczarek - CZŁONEK RADY - reprezentuje sektor społeczny (gm. Brzeźnio);
  7. Roman Przezak - CZŁONEK RADY - reprezentuje sektor gospodarczy (gm. Brzeźnio);
  8. Kamila Piecyk - CZŁONEK RADY - reprezentuje sektor gospodarczy (gm. Wróblew);
  9. Sylwester Tomczyk - CZŁONEK RADY - reprezentuje sektor społeczny (gm. Wróblew);
  10. Andrzej Dawid - CZŁONEK RADY - reprezentuje sektor społeczny (gm. Wróblew);
  11. Łukasz Wysota - CZŁONEK RADY - reprezentuje sektor gospodarczy (gm. Brąszewice);
  12. Teresa Gałązka - CZŁONEK RADY - reprezentuje sektor publiczny (gm. Brąszewice);
  13. Tadeusz Pędziwiatr - CZŁONEK RADY - reprezentuje sektor społeczny (gm. Brąszewice);
  14. Katarzyna Kupis - CZŁONEK RADY - reprezentuje sektor publiczny (gm. Złoczew);
  15. Marek Kapica - CZŁONEK RADY - reprezentuje sektor społeczny (gm. Złoczew);
  16. Jerzy Wieczorek - CZŁONEK RADY - reprezentuje sektor gospodarczy (gm. Złoczew);

KOMISJA REWIZYJNA STOWARZYSZENIA:

  1. Andrzej Aleksandrowicz – PRZEWODNICZĄCA KOMISJI REWIZYJNEJ - reprezentuje sektor publiczny (gm. Złoczew);
  2. Krystyna Szymanek – WICEPRZEWODNICZĄCY KOMISJI REWIZYJNEJ - reprezentuje sektor społeczny (gm. Brąszewice);
  3. Bożena Kuśmierek – CZŁONEK KOMISJI REWIZYJNEJ - reprezentuje sektor społeczny (gm. Brzeźnio);
  4. Tomasz Banaś – CZŁONEK KOMISJI REWIZYJNEJ - reprezentuje sektor gospodarczy (gm. Wróblew);
 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
15 Października 2018
Imieniny obchodzą
Brunon, Gościsława, Jadwiga, Sewer,
Tekla, Teresa

Do końca roku zostało 78 dni.
Zodiak: Waga
LGD

 







 

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY
ZE ŚRODKÓW UE